Skip to main content

Už dávnejšie sme písali článok o cestovaní. O tom aké je dôležité spoznávať iné krajiny a kultúry, aké úžasné inšpirácie číhajú na každom kroku a za každým rohom. Len treba chodiť s otvorenými očami. Aj preto, že veľa cestujeme, často využívame internet, rôzne mapy, bedekery, blogy a podobne.


Radi sa pozeráme a aj si veľa všímame. Tým, že s danými materiálmi prichádzame často do styku v súkromí aj pracovne, naučili sme sa, čo od nich očakávať. Pri viacerých spoluprácach sme už neraz čerpali z poznatkov, ktoré sme nadobudli vlastnými skúsenosťami. Preto okrem toho, že sa na produkt dívame očami dizajnéra a marketéra, dívame sa naň aj očami turistu. Práve toho, kto z daného produktu bude očakávať najviac.


Funkčný a pekný dizajn

Máme za sebou veľa spoluprác s Oblastnými organizáciami cestovného ruchu – OOCR, Miestnymi akčnými Skupinami – MAS, turistickými informačnými kanceláriami – TIK, múzeami , ale aj hradmi a palácmi. Pripravili sme pre nich množstvo pútavého dizajnu, kvalitných promo/marketingových materiálov, premyslených letákov a máp, pekných a zaujímavých publikácii a brožúr.


Zároveň sme rozbiehali aj nové cestovné kancelárie, pre ktoré sme zostavili kompletné weby, logá, grafiky pre vizitky plagáty, pomáhali sme im s Facebookom, marketingovými a  a propagačnými materiálmi. Zastrešili sme jednoducho všetko potrebné pre ich vstup na trh s turizmom a cestovaním. Práve v tomto segmente využívame naše z časti „minimalistické“ myslenie. Snažíme sa o čo najprehľadnejšie a jednoduché riešenia, ktoré uľahčia orientáciu, spoznávanie a spríjemnia čas – osviežia informáciami.


profigrafik navrhol mapu Lesoparku Chrasť v Žiline


Vytvorili sme napríklad mapu pre žilinskú mestskú časť Lesopark v spolupráci so združením Preles a nadáciou Žilinský lesopark. Na nej nájde človek všetko potrebné pre orientáciu v parku, tipy na trasy vhodné na kočíkovanie, vyznačené ohniská na opekanie aj vyhliadky pre výletníkov.


Naše spolupráce:

Prehľad našich klientov z daného segmentu za posledné obdobie:
OOCR Malá Fatra
OOCR Rajecká Dolina
OOCR Kysuce
MAS Terchovská dolina
TIK Žilina
Múzeum dopravy v Rajeckych Tepliciach
Expozicia Janosik a Terchova
Objekty ľudovej archotektúry v Čičmanoch
Budatínsky hrad a Hrad Strečno
Sobášny palác v Bytči
Rossenfeldov palác v Žiline
cestovné kancelárie …


Podnikáte v cestovnom ruchu? Ste na správnej adrese. Napíšte nám.