Mať dobre fungujúci biznis je skvelá vec. 

Väčšinou však okrem dobrého produktu, poctivej práce, šikovných zamestnancov a dobre nastavených procesov treba aj niečo navyše. Odpoveď na otázku čo by to tak mohlo byť, určite poznáte. Jednoznačne je to dobrý marketing. Stratégia, komunikácia a vizuál, ktorý váš produkt dostane presne tam kam je treba. Dnes sa väčšina biznisov deje v online priestore aj keď niekedy nie úplne, takmer vždy aspoň určitá časť z nakupovacieho procesu prebieha práve tam. Preto je nevyhnutné mať weby a online priestory perfektne zvládnuté a nastavené. Neviete ako na to? Nechajte to na nás, radi vám poradíme, pomôžeme prípadne to na kompletku urobíme za vás.

1

Na základe konzultácie nájdeme a naplánujeme optimálne možnosti a marketingovú stratégiu na zviditeľnenie priamo pre váš produkt či biznis.
2

Zabezpečíme kreatívny copywriting, navrhneme dizajn aj obsahovú stratégiu a kvalitne otextujeme všetko čo budete potrebovať.
3

Vylepšíme váš image originálnym dizajnom a grafikou.
4

Vytvoríme pre vás pútavé webstránky, prezentácie, reklamy aj videá.
5

Zverte sociálne siete do našich rúk a rastúce čísla vašich priaznivcov vám budú robiť radosť.

Okrem online priestoru však nezabúdame ani na „hmatateľné“ komunikačné prostriedky. Online je síce na koni, ale aj fyzické prostriedky sú stále silno v hre. Preto netreba zabúdať na kvalitnú prezentáciu po tejto stránke. Logo a firemný dizajn významne ovplyvňuje postavenie a rozlíšiteľnosť značky na trhu, potom už je potrebné len vsadiť na kvalitné materiály a dobré spracovanie. Vizitka, katalóg, brožúra, obal, menu, nápojový lístok, prezentačné materiály sú ďalšie komunikačné kanály cez ktoré je možné zákazníka stimulovať a je škoda túto možnosť naplno nevyužiť.

Vytvoríme pre vás originálny vizuálny štýl a premyslené funkčné návrhy, ktoré budete môcť jednoducho využívať. Rovnako ako pri tvorbe webov ponúkame kompletný servis a okrem návrhu, textov a grafiky zabezpečíme aj tlač.