Skip to main content

Gastroscéna v Žiline za posledné obdobie výrazne ožila. A to nás teší. Okrem toho, že máme radi dobré jedlo, s reštauráciami a kaviarňami aj radi spolupracujeme. Preto sa môže stať, že aj pri dennom menu narazíte na našu prácu.

Rozmanitosť chutí, pestrá ponuka a stále nové nápady sú nevyhnutnosťou rovnako pre majiteľa reštaurácie aj pre dizajnéra a marketéra. Je to jeden z dôvodov prečo mimoriadne radi spolupracujeme práve s reštauráciami. Okrem toho, že vám vieme naservírovať kompletné „dizajnové a marketingové“ menu, potrpíme si aj na špeciality. Každá jedna reštaurácia je niečím výnimočná, a preto je vždy jedinečný aj náš prístup. 


Naše skúsenosti

Graficky sme stáli sme pri projektoch ako je napríklad talianska reštaurácia Vulcano pri tenisových kurtoch, ich úžasná talianska zmrzlina Monella a tiež aj pri najnovšom prírastku – bistre Trezor, ktorý sa nachádza v Banke Žilina, v prvom žilinskom coworkingovom priestore.


K našim obľúbeným skúsenostiam patrí aj obedová reštaurácia v historickom centre Žiliny – NAROHU, pre ktorú sme okrem štandardných „reštauračných potrieb,“ ako sú logo, menu lístky, nápojové lístky či svetelná reklama, navrhovali na mieru aj originálne tapety s motívom Žiliny.


Podobne, hoci s úplne iným dizajnom a marketingom, sme veľa práce odviedli pred rokmi pri rozbiehaní útulnej reštaurácie Korzo a obľúbenej pivotéke Na 7. schode.


Upravili sme tiež logo, web a kompletné propagačné materiály historického hotela a reštaurácie Villa Nečas.  Aktuálne zastrešujeme ich marketingovú komunikáciu – sociálne siete nevynímajúc.


Na autobusovej stanici môžete naraziť na streetfoodové bistro Zastávka, ktorého „retro“ look pochádza tiež z nášho ateliéru. Pomáhali sme s úpravami a inováciami pivárni a pizzérii Kazačok, reštaurácii Západná na futbalovom štadióne MŠK Žilina.


Navrhovali sme dizajn pre kórejské bistro K Chimac v obchodnom centre v Žiline. Zmrzlinárne Canda sú tiež našou grafickou prácou. Momentálne pracujeme na koncepte pre nové vegánske bistro na Hurbanovej ulici, Veggo.


Spája ich výnimočnosť

Každý jeden z týchto projektov bol iný. Použili sme odlišné marketingové riešenia, pre niekoho sme riešili aj copywriting, pre iných len dizajn a grafické spracovanie. Našimi rukami prešlo všetko: od názvu, brandingu, log, webu, až po slogany a PR články.


Tak čo? Potrebujete dobrý dizajn ako soľ? Dáme šťavu vášmu biznisu a naservírujeme vám kvalitnú porciu dizajnu a marketingu. Tak, aby vám aj vašim hosťom chutilo.

Profigrafik.sk – svieži dizajn a marketing bez zbytočnej omáčky.