Skip to main content

Už roky pripravujeme pre našich klientov rôzne eventy. Ani tento rok sme v tejto oblasti nezaháľali. Pripravili sme viacero narodeninových a iných tematických akcií. Pre našich klientov, obchodné galérie či developerov v Žiline, aj iných mestách Slovenska, sme okrem samotného eventu, pripravili kompletný marketing, s grafikou na mieru a online propagáciu. Teda všetko pre to, aby sa o každej udalosti dozvedelo aj to správne publikum.

 

Zastrešili sme slávnostné kolaudácie pre developerské projekty v našom regióne. Otvorili množstvo prevádzok, pripravili Dni detí, narodeniny či Mikulášov. Pre viaceré eventy sme zastrešili aj catering so žilinskými legendami Fricko Brothers či gurmánmi z Farmamarket.

Vieme zabezpečiť všetko, čo správny event potrebuje. Moderátorov, hostesky, dj-s, dobré kapely, perfektné ozvučenie, atmosferické osvetlenie, catering, stany, skákacie hrady – všetko pre to, aby sa hostia cítili výborne a rovnako sa aj zabavili. Keď budete chcieť mať na akcii vzdušný balón, aby odviezol vašich klientov, nie je problém, aj to sme už zabezpečovali.

Tradičná zábava, či originálna párty, je len na Vás pre čo sa rozhodnete. U nás máte vždy istotu že to spravíme perfektne a profi! Tak, aby boli všetci zúčastnení nadšení a spokojní!

Foto: Richard Köhler