Skip to main content

Predstavujeme Vám náš nový projekt Pietne.sk. Dlho sme nad ním premýšľali a tento rok sme sa ho rozhodli zrealizovať.

Čo je Pietne?

Pietne je grafická služba, ktorá ponúka smútiacim blízkym, možnosť pristúpiť k návrhu smútočného oznámenia a vizuálu pomníka citlivo, individuálne, bez prázdnych šablónových riešení.

Pietne založil grafik a typograf Peter Pyppo Dlhopolček s cieľom estetizovať miesta posledného odpočinku a poskytnúť klientom možnosť vytvoriť príjemne pôsbiaci, s rešpektom a úctou vytvorený priestor pre tie najkrajšie spomienky. Aby lúčenie bolo pekné.


Úctivo, citlivo a do detailov pripravíme:

Dizajn pomníka

Pomník profesionálne nadizajnujeme na mieru tak, aby pripomínal a vystihoval život zosnulého, jeho životné krédo či posledné prianie. Pripravíme dizajn nápisnej dosky aj s výkresom pre kamenára. Citlivo, pekne. Pietne.


Typografický návrh pomníka

Vytvoríme personalizované grafické spracovanie nápisnej dosky pomníka s  menom zosnulého, dátumami narodenia s úmrtia, epitafom, citátom.


Parte

V našom porftóliu nájdete aj personalizované smútočné oznámenia — parte, ktoré pripravíme expresne a individuálne na mieru s informáciami o zosnulom a poslednej rozlúčke.Pre koho je Pietne?

Pietne je pre všetkých, ktorí chcú vytvoriť pekné miesto na pekné spomienky pre svojich najbližších. Pre smútiacich blízkych, ale aj pre pohrebné služby či kamenárstva, ktoré chcú klientom ponúknuť nadštandardnú starostlivosť v ťažkých chvíľach.

www.pietne.sk