Skip to main content

V tomto období značky nemajú veľa možností nechať si urobiť kvalitné fotky ku kampani. Najmä ak ide o štylizované veci. Je to drahé, náročné na produkciu, ľudia sa nemôžu stretávať, pracovať bez rúška je riskantné a nabaľuje sa množstvo ďalších predtým neznámych komplikácií.

Ale fungovať treba. Aj preto viaceré spoločnosti automaticky siahli po ilustrácii a grafike. Je výrazná, pútavá, výpovedná a netreba sa ku nej stretávať. Zadáte grafikovi inštrukcie a už je len na jeho zručnosti a šikovnosti, aby pre vás pripravil kampaň s požadovaným feelingom.


Napríklad aj gigant McDonald´s teraz vyšiel s novou printovou a online kampaňou a celá je nakreslená. Nenájde sa v nej ani jedna jediná fotka.


Grafiky a ilustrácie v marketingovej komunikácii sú aj príležitosťou na zmenu. Môžete svoju značku oživiť a pridať jej nový rozmer, poprípade ju aspoň udržať na očiach. Už pred pandémiou začínali byť žiadané spolupráce s domácimi výtvarníkmi a ilustrátormi. Väčšie aj menšie značky sa totiž snažia zakomponovať do svojich produktov punc lokálnej originality. Navyše s ilustráciou a grafikou sa mimoriadne dobre pracuje aj v ďalších oblastiach. Ľahko ju premietnete do celej svojej komunikácie.


V našom ateliéri nájdete komplexnú grafickú starostlivosť. Navrhneme pre vás originálnu grafiku aj ilustrácie a v prípade záujmu ich premietneme aj do ďalšej komunikácie a marketingu.


Radi pre vás vytvoríme niečo nové, čo vás bude baviť a prinesie vám úžitok. Pretože to zas baví nás!