Skip to main content

Pecha Kucha Night Žilina – Volume 32, Štefánsky špeciál
20 obrázkov x 20 sekúnd
sobota 26. 12. 2015, 20.20


Architekti, umelci, dizajnéri a ďalší tvoriví ľudia, na záver roka opäť len Žilinčania či pôvodom Žilinčania, ktorí tu sviatkujú. Možno o nich viete, možno i neviete, ale určite bude zaujímavé počuť a vidieť, čo sa im podarilo za posledný rok. A tak vám to ukážu a povedia. Majú na to len 20 obrázkov x 20 sekúnd.


V rámci večera uvidíte na pódiu týchto ľudí:
Maja Demjanovičová a Matej Dolník / Pure Junk
Radka Bijnens
Robo Blaško / Stanica
Ján Gašparovič
Krištof Budke a Veronika Dobálová / Swine Daily
Michal Chochuľ a Michaela Jakubíková / Handráreň
Vlado Randa / Ekocentrum Lesopark
Peter Kalmus
Eduard Kudláč
Katarína Luciaková / ZONA štúdio
WOOD & ROLL
Braňo Pepel / One Sock
Martin Křivánek a Petra Krajčová / PLUKK architects
Marek Kuchter
Jaro Viňarský
Ašot Haas
Peter Kasman / treea
Kvetiareň
Zuzana Ernts-Moncayo
Denis Kozerawski a Peter Sit / APART


Lokálpatriotský aj e/i-migrantský sviatočný špeciál Pecha Kucha Night sa minulý rok na Štefana vydaril nad očakávanie. Túto akciu berieme ako príležitosť stretnúť sa, aj ľudia, ktorí v Žiline neboli celý rok, aj tí, čo sme tu celý rok. Vymeniť si pozdravy, novinky, úspechy i menej šťastné momenty. Minulý rok to boli emigranti, ktorí prišli domov na sviatky, tento rok to bude viac v obrátenom garde – väčšina je nás lokálov žilinských, čo sme tu boli celý rok. Budeme rozprávať o tom, čo (sme) celý rok robili, čím sme žili a sme radi, že v zozname je niekoľko (aj pre nás organizátorov) nových mien na žilinskej mape.


O organizáciu neskorej zábavy v bare sa už prihlásil Dj Pecha Hapcha, tak na to sa tiež tešíme.


Vstupné bude – 5,00 / 3,00 € (dospelí / študenti) a použijeme ho na rekonštrukciu Novej synagógy, čo je taká jama, do ktorej môžete hodiť strašne veľa peňazí a keď sa v nej stratia, máte dobrý pocit.


Rezervácia vstupeniek: rezervacie@stanica.sk, 0948 344 606
Rezervované vstupenky je potrebné si vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom podujatia, v opačnom prípade budú uvoľnené do predaja. Ďakujeme za pochopenie.