Skip to main content

SME GRAFICKÉ ŠTÚDIO

Pri práci nás poháňajú viac ako 10-ročné skúsenosti s dizajnom a marketingom. Kladieme veľký dôraz na kvalitu a promptnosť. Klientom ponúkame kreatívne a individuálne riešenia premyslené do detailov. Spájame kreativitu s funkčnosťou, hráme sa s detailmi a riešenia hľadáme spolu s vami. Zoznámte sa s našimi prioritami.


1. INDIVIDUÁLNE

Ku každému riešeniu pristupujeme individuálne. Originalita a jedinečnosť sa neprejaví iba v odovzdanej práci, ovplyvňuje celú spoluprácu. Najskôr chceme spoznať vaše potreby a následne ich pretavíme do funkčného a estetického výsledku. Pre vašu aj našu spokojnosť.


2. NA MIERU

Nič nie je nemožné. S grafickým dizajnom na mieru dokážete všetko. Vytvoríme pre vás originálne logo, dizajn manuál, webovú stránku, plagát, časopis či knihu. Chceme, aby aj výročná správa vyzerala neodolateľne. Sme tu pre každého – v našom portfóliu nájdete začínajúceho podnikateľa, kultúrne inštitúcie aj skúsené firmy.


3. KREATÍVNE

Naše služby nie sú len o grafickom dizajne. Menším aj väčším klientom nastavujeme marketingovú komunikáciu, pomáhame s formovaním identity značky, pripravujeme marketingové stratégie. Radi sa obklopujeme šikovnými ľuďmi. Za tým, čo vám odovzdáme, stojí celý kreatívny tím: od grafikov cez fotografov, programátorov, architektov až po remeselníkov. Takých, pre ktorých sú detaily rovnako dôležité ako pre nás.


4. NAČAS

Deadline pre nás nie je iba dátum, ktorý si poznačíme v kalendári. Dodržiavanie termínov je u nás posvätné. Vďaka systematickému prístupu k práci nájdete v našom portfóliu stabilných klientov, s ktorými spolupracujeme dlhé roky. Vážime si čas – váš aj náš – preto nápady a riešenia neodkladáme.


5. DO DETAILOV

Myslíme na detaily, aby ste vy nemuseli. Snažíme sa premýšľať vždy o krok dopredu. Ponúkame kompletné riešenia premyslené do poslednej bodky. Okrem nápadu a návrhu sa postaráme aj o realizáciu – spustíme web, dohodneme tlač, polep auta, bilbordy či distribúciu letákov.