Skip to main content

Sme Profigrafik.sk, okrem grafiky a marketingu stíhame aj mnoho iného, ale veľmi radi „textujeme“.

Text nás baví a vieme s ním narábať. Potrebujete slogan, PR alebo iný článok? Prípadne otextovať web, vymyslieť reklamné texty, napísať tlačové správy, textový obsah pre e-shopy, popisy produktov, newslettre, texty pre letáky a brožúry, pozvánky alebo preklady z francúzštiny, nemčiny či angličtiny? Radi vám ich pripravíme!

Potrebujete dobré texty? My vám ich napíšeme.

Budú nápadité, ľahko čitateľné, originálne, súčasné, zaujímavé a užitočné pre vašu cieľovú skupinu.


Ponúkame

Vymyslíme pre vás názvy a slogany. Napíšeme vám články – PR, magazín, blog. Otextujeme váš web. Pripravíme vám tlačové správy. Vytvoríme popisky k produktom nielen pre e-shopy. Zostavíme texty pre tlačoviny. Zabezpečíme preklady z francúzštiny, angličtiny, nemčiny a korekcie slovenských textov. 

Nepodceňujte texty!

Jednoznačne musia byť atraktívne a predajné, pútavé, gramaticky štylisticky správne. Tie, ktoré budú od nás také zaručene budú!


Ďalšie články

S profesionálnym textom je to ako s profesionálnym dizajnom
Čo je to PR článok?
Každý potrebuje dobré texty
Dobrý preklad


Referencie

Pre developerskú spoločnosť sme spracovali texty, slogan ale aj firemný manifest, píšeme blog pre grafické štúdio, organizujeme festival Hory a mesto v Žiline a zabezpečujeme preň PR a tlačové správy pre média, napísali sme knižku detských básničiek a otextovali niekoľko zaujímavých webov. Preklady a korektúry zabezpečujeme pre firmy, ale i pre jednotlivcov.


Kontakt