Skip to main content

Medzi naše najnovšie počiny patria napríklad aj plagáty pre Stand Up Comedy Show – Silné reči, ktoré budú sprevádzať ich aktuálnu sezónu vystúpení.


Komikov ako je Jano Gordulič, Joe Trendy, Gabo Žifčák či ostatných z tejto silnej zostavy netreba extra predstavovať, ich spoločným menovateľom je poriadny zmysel pre humor, ktorý baví poriadne veľké davy. Okrem plagátov sme im urobili tričko a zalomili aj knižku. K desiatemu výročiu svojich stand-up show sa rozhodli vydať zbierku toho, čo ich najviac baví. To najlepšie a najzábavnejšie nájdete už čoskoro v kníhkupectvách pod príkladným názvom „Best of Debilné vtipy“. Knižka je určená pre tých, ktorí podobne ako kolektív autorov milujú trápno, zlé a lacné vtipy s prekvapivo suchou pointou, ktorá možno nakoniec vlastne ani nie je vtipná. A takýchto lahôdok tam nájdete viac ako 200! Keďže kolektív autorov vie, že kvalitná grafika nie je žiadna sranda, obrátil sa na náš ateliér. My sme samozrejme bez váhania kývli, pretože je super, keď je práca aj zábavou a dá sa popri nej naozaj s chuti zasmiať.

Máme radi takéto silné spolupráce.


Celý kolektív autorov:

Jano Gordulič, Michael Szatmary, Matej Adámy, Gabo Žifčák, Kubo Lužina, Jakub Gulík, Joe Trendy, Jakub Zitron Ťapák, Docent, Martin Hatala, Matej Makovický, Sia, Jaro Abaffy, Samo Trnka a Tono S.A jeden z našich obľúbených:

Prečo nosia ľudia na Machu Picchu vždy čisté šaty?
Lebo Peru.