Skip to main content

Radi fotíme, preto NAFOTIME. Fotografia je od dávna médium, ktoré sa využíva v reklame najčastejšie. Od letáku až po webovú stránku sú najdôležitejšie práve originálne a pútavé fotografie. Nehovoriac o sociálnych sieťach, na Vašej Facebookovej stránke alebo Instagrame kvalitné fotografie nemôžu chýbať.

Fotíme kvalitnú marketingovú fotografiu.

Porozprávajte Váš príbeh a pozdvihnite značku cez fotografie. Fotografia je záznam, vďaka ktorému si pripomeniete dôležité momenty, ukážete čo potrebujete, zaujmete či ohúrite.


Ponúkame

NAFOTÍME Vám firemnú akciu, teambuilding, galavečer či párty. Rovnako aj priestory vašej firmy, reštaurácie, firemný portrét, jednoducho všetko, čo na dobrý marketing a propagáciu potrebujete.
 
Pretože s marketingom pracujeme, presne vieme ako majú reklamné fotografie vyzerať.


Referencie

Naše referecie, sú fotografie, ktoré NAFOTÍME. Nájdete ich na našom webe. Fotíme pre spoločnosti rôzneho druhu, reštaurácie, obchody, ale aj neziskové či kultúrne organizácie.

Ak potrebujete dobré fotky radi vám ich NAFOTÍME!


Produktová fotografia

Kvalitný produkt si zaslúži mať kvalitné fotografie. Aby ste ho mohli zákazníkom predviesť v tom najlepšom svetle, my Vám ich radi NAFOTÍME!

Prezentačné materiály, jedálne lístky, web – kam sa len pozriete je nevyhnutné mať kvalitné, originálne a výpovedné fotografie. Také, aby boli pre vašich zákazníkov zaujímavé a mali výpovednú hodnotu. Dajte si na Vašej vizuálnej identite a prezentácii záležať a my vám v tom radi pomôžeme.


Firemné akcie

Firemné akcie pre zamestnancov či prezentačné eventy firiem sú aktivity, na ktoré vynakladáte nemalé finančné prostriedky. Práve preto je vhodné dať si záležať aj na reprezentačných obrazových výstupoch z týchto udalostí, ktoré môžete ďalej využiť pre marketing vašej firmy. Dobré fotografie, podtrhujúce atmosféru firemných podujatí, sú základom pre pútavé PR články a posty na sociálnych sieťach.


Portrét

Za každou značkou či produktom stojí človek. Ak ste sa rozhodli svojim zákazníkom ukázať Vašu tvár, dajte si na svojom portréte záležať. Osobitosť, nálada a kvalita fotografie vás prezentuje rovnako ako vaše produkty a služby. Navyše je psychologicky preukázané, že väčšina ľudí radšej komunikuje a obchoduje s tým, koho si reálne vie predstaviť. Tak na to nezabudnite a predstavte sa v tom najlepšom svetle.