Skip to main content

Naša knižka Zveroši sa už pomaly, ale isto chystá do tlače. A je to hlavne vďaka úžasnej podpore okolia, ktorá aj nás samotných prekvapila.


To, že máme perfektných kamošov a mega veľa známych, sme vedeli. Ale to, že vyzbierame minimálnu potrebnú sumu na tlač už za 3 dni kampane, tak to nás teda ani vo sne nenapadlo. Je to úžasný pocit, hlavne po tom ako sme na knižke naozaj dlho pracovali a aj celú zverošskú kampaň sme si poriadne a poctivo pripravovali. Po spustení kampane sa začali valiť prekvapenia aj na nás. Nielen z vašej super odozvy, ale aj z ďalšej podpory a ponúk na pomoc s kampaňou. Keďže ešte nám stále nám pár dní zostáva a stále sa môžu Zveroši dostať k viacerým deťom pod stromček, hneď sme sa na ňu vrhli a smelo ju využili! Preto môžete vidieť zábavné videá s našimi kamošmi hercami – Ivetou Pagáčovou, Michalom Némethom a Jankom Dobríkom, ktorí si sami vybrali zveroša, ktorý sa im páči. Následne zapojili do prednesu svoj zmysel pre humor a samozrejme „hereckú osobnosť“ a vtipné videá „Zverošské chvíľky poézie“ boli na svete.


Mohli ste si všimnúť ako nás odporúča detský časopis Bublina a aj kníhkupectvo Artforum, s ktorými už dlho spolupracujeme a preto našim Zverošom veria aj keď ich ešte nečítali.


Medzi ďalšími podporovateľmi nájdete aj hviezdy slovenského hip-hopu, ktoré okrem iného tiež budú svojim deťom po Vianociach čítať uletené básničky – minimálne Vec a Midi.


Veľmi nás to teší a o to viac, že nakoniec budú Zveroši ešte v krajšom prevedení ako sme pôvodne plánovali a dokonca vyjde aj na prekvapenia, z ktorých dúfame, že budete mať minimálne takú radosť ako my! Tak ostávame v kontakte a makáme ďalej!