Skip to main content

Čo máme nové?

Rozširujeme aktivity a prepájame dlhodobé skúsenosti z nášho hobby s dizajom na mieru. 
S radosťou predstavujeme nový projekt – MalbaSprejom.sk.
Vitajte vo svete farebných stien a dizajnu.

Sme výnimočná skupina výtvarníkov s citom pre maľbu, dizajn a streetart. Vďaka našej kreativite sme premenili detstvo plné kreslenia na vášeň pre graffiti, streetart a veľkoplošnú maľbu. Táto láska k umeniu nás spojila a inšpirovala k založeniu projektu MalbaSprejom.sk.

Čo robí našu prácu jedinečnou?

Ponúkame viac ako len maľbu na stene. Na kľúč vytvoríme jedinečné veľkoplošné dielo pre firmy, organizácie alebo festivaly. Naše maľby sú ako živý príbeh, ktorý pritiahne pohľady a zanechajú nezabudnuteľný dojem, ktorý nekončí  len na „stene“.

Prečo my?

Vytvoríme profesionálne grafické návrhy a vizualizácie na mieru, vrátane zamerania, výberu a nákupu farieb až po samotnú realizáciu a dokumentáciu projektu. Máme dlhodobé skúsenosti s prácou so sprejmi a farbami. Pri našej tvorbe využívame kvalitné a odolné farby, pre dokonalú farebnosť a trvácnosť diela. Každý z nás má výtvarné vzdelanie a navyše okrem práce so sprejmi aj dlhodobé skúsenosti s grafickým dizajnom, reklamou, tlačou ale aj s reštaurátorstvom. Zakladáme si na výtvarných hodnotách, rešpektujeme verejný priestor a architektúru. Máme seriózny prístup a cenovú ponuku vieme pripraviť už do 24 hodín.

Navyše!

Vieme pripraviť aj zaujímavé graffity workshopy či už pre deti alebo dospelých, vhodné aj ako nezabudnuteľný firemný teambuilding! Maľbu je možné využiť aj online ako súčasť firemnej prezentácie, ďalších aktivít, prípadne ju prepojiť s firemnou identitou.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať – info@sprejom.sk

Za projektom stoja:

Peter Dlhopolček: +421 908 904 154
Samuel Daniš: +421 902 542 689

www.sprejom.sk

Urobme steny krajšie!