Skip to main content

Trh sa už začína pomaly zobúdzať, je čas na rýchlu rannú kávu a sme opäť všetci v hre!

My sme posledné mesiace rozhodne nezaháľali. Samozrejme, odrazu sme mali viac času, ako mnohí ďalší, ktorí ostali doma. Napriek tomu sme nudou netrpeli. Hneď na začiatku krízovej situácie sme urobili sériu 44 rozhovorov s našimi kamarátmi a ľuďmi, s ktorými sa stretávame pri našej práci (link). Náš art director Peter prijal výzvu, a aby nevyšiel z cviku, vytvoril 28 autorských typografií slova ONLINE (link). Spustili sme náš dlho pripravovaný eshop BlackPitt s tričkami v našej produkcii a tiež s dizajnmi a ilustráciami od rôznych slovenských dizajnérov a ilustrátorov (link).


Rozbehli sme nielen náš eshop, ale aj viaceré ďalšie. Ide napríklad o eshopy s jedlom, topánkami, ale aj výletmi balónom. Aktuálne pracujeme ešte na eshope pre sieť fashion butikov Manifique.


Pomohli sme s propagáciou kníhkupectvu Artforum, našej obľúbenej reštaurácii Manzo, s grafikou hračkárstvu Bubliboom a aj ďalším. Vytvorili a reštartli sme tiež niekoľko webových stránok, nielen pre developerskú spoločnosť Istrofinal a jej projekty Rudiny II, Obchodnú Galériu Naša, Ubytovňu HM Bánová. Dokončili sme monografiu o obci Horný Hričov a posilnili Silné reči. Voľnejšie obdobie využila aj realitná kancelária RED na úpravu svojich interných dokumentov. Najnovšie tiež pripravujeme výstavu o histórii Novej synagógy v spolupráci s Robom Blaškom a Marekom Adamovom.


Okrem toho sme spracovali viacero článkov o tom, ako postupovať na poli marketingu počas „zastavenia trhu“ v období pandémie. Môžete si ich prečítať na našej stránke (link).


K téme “Ako na refresh Vášho marketingu?” sme vytvorili navyše aj prehľadnú prezentáciu o tom, ako sa postaviť k marketingu počas krízového obdobia (link). Taktiež sme pre svojich klientov pripravili viaceré marketingové a grafické riešenia na mieru. Pretože máme rovnako ako oni záujem o to, aby im biznis nestagnoval a dobre fungoval aj naďalej.


Dúfame, že ani vy ste nezaspali.

Premýšľate nad tým, ako rozbehnúť biznis a refreshnúť váš obchod, butik, hotel, reštauráciu či predajňu? Chceli by ste osviežiť online komunikáciu cez sociálne siete Facebook alebo Instagram? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme, rovnako aj s PR článkami na web či blog, podporenými kvalitnou grafikou.


Náš marketing a grafika je skutočne fresh.

Osviežime váš refresh už v zlepšujúcej sa trhovej situácii. Ozvite sa nám radi pre vás vymyslíme efektívne riešenia na mieru.


Môžeme si dohodnúť osobné stretnutie prípadne video hovor cez Skype, Facetime alebo Facebook.