Skip to main content

Ďakujeme! Ste úžasní! Naša kampaň na Startlab.sk skončila a my sa veľmi tešíme z jej úspechu a to všetko hlavne vďaka vašej fantastickej podpore! Zveroši už sú v tlači a my dúfame, že už čoskoro poputujú k vám, aby ste sa s nimi mohli zabávať a pekne si ich zabaliť pod stromček.


Tí najnedočkavejší môžu stretnúť Zverošov aj na Vianočnom Malom trhu v Synagóge, nájdete ich v stánku mladej sympatickej značky Desingovo. Svoju prvú veľkú udalosť – KRSTINY oslávia Zveroši v najkrajšom žilinskom hračkárstve Bubliboom. Šťastným krstným otcom sa stane výborný bábkoherec Michal Németh, ktorého ste už mali možnosť spoznať ako Labožrúta. Všetci ste srdečne pozvaní, dúfame, že sa tam uvidíme!


Krst knižky sa bude konať 10.12.2018 o 17:00, Bubliboom.


V neposlednom rade budete môcť limitované autorské vydanie Zverošov stretávať až do vypredania v kníhkupectve Artforum. Pre tých, čo radšej počúvajú a pozerajú obrázky, dávame do pozornosti ešte jeden Štefanský špeciál – Pecha Kucha Night na Stanici Žilina -Záriečie. Jednú krátku prezentáciu si tam odpália aj Zveroši.


Držte sa zatiaľ a ostávame v kontakte!
Už pomaly vypisujeme obálky a pripravujeme malé prekvapenia!