Skip to main content

Potrebujete zorganizovať firemný event? Netrápte sa a nechajte to na profesionálov. Ušetríte si čas, nervy a v neposlednom rade aj rozpočet.


Okrem toho, že sme experti na grafiku a marketing, rozhodli sme sa poskytovať komplexné riešenia pre klientov a preto pribudlo do nášho portfólia aj organizovanie podujatí. Pretože kvalitný marketing s perfektnou grafikou a vymakaným promo eventom idú jednoznačne ruka v ruke.


Či ide o menšiu akciu alebo väčšie podujatie, vieme klientom poskytnúť kompletný servis od technického zabezpečenia, cez umelcov, moderátorov, scénografiu, osvetlenie, hudbu, catering až po profesionálne výstupy a záznamy z akcie (tlačové správy, fotografie, kamera, live streaming).


Chcete zabezpečiť kopec zábavy na akciu pre deti,  príjemne prekvapiť vašich biznis partnerov, či potešiť zamestnancov? Radi vymyslíme a pripravíme konkrétny typ eventu práve pre vašu firmu. Nezáleží na veľkosti podujatia, vždy je možnosť vybrať zábavné a kreatívne aktivity v rámci konkrétneho rozpočtu.


Mať kompletný servis pod jednou strechou je obrovskou výhodou, nehovoriac o kontaktoch a možnostiach riešení, ku ktorým by ste sa sami len sťažka dostali. Z množstva atrakcií pre vás vyberieme to, čo zaručene osloví a zabaví vašu cieľovú skupinu. Oslovíme moderátora, ktorý sa hodí práve pre váš typ podujatia. Vyberieme vhodnú hudbu a mnoho ďalších detailov, ktoré premenia váš event na nezabudnuteľný zážitok. Samozrejme navrhneme aj vhodný spôsob propagácie. Pripravíme pozvánky, plagáty, prípadne vyberieme billboardy na dobrých miestach. Nastavíme online kampane a reklamy na sociálnych sieťach tak, aby sa informácie o vašom podujatí dostali tam, kam potrebujete.


Jednoducho všetko potrebné nájdete u nás.


Sme známi tým, že si potrpíme na kvalitu a detaily. Vieme totiž, že maličkosti robia celok výnimočným a zapamätateľným. A presne tak radi pripravíme aj podujatie podľa vašich predstáv.