Služby

logo

Logá a firemné prezentačné materiály

Originálny a zrozumiteľný firemný dizajn významne prispieva k rozlíšiteľnosti a postaveniu značky na trhu. Preto pri navrhovaní firemných logotypov a prezentačných materiálov do hĺbky skúmame stratégiu a produkty zákazníka, aby sme jeho spoločnosti mohli navrhnúť taký vizuálny štýl, ktorý ho odlíši od konkurencie, poskytne flexibilitu prezentačných materiálov a variabilitu použitia s ohľadom na dlhodobú funkčnosť a aktuálnosť návrhu. Služby súvisiace s firemným dizajnom, ktoré poskytujeme, zahŕňajú napríklad:

> Logá

Komplexné dizajn manuály

Vizitky

Letáky, brožúry, katalógy

Obaly na produkty

Návrhy potlač reklamných predmetov

Firemné časopisy, newslettre, výročné správy

Plagáty

Billboardy

Polepy na autá, výklady, bannery


Podľa požiadaviek klienta zabezpečíme výber tlačiarne a realizáciu zákazky priamo na kľúč.


Webdizajn a digitálne realizácie

Naším poslaním je poskytnúť klientom komplexný funkčný servis súvisiaci s vizuálnou prezentáciou. V oblasti digitálnej a online grafiky teda zabezpečujeme návrhy aj realizácie:

Grafický návrh webových stránok, aplikácií
Zabezpečujeme programátorské práce – web stránky, e-shopy, mobilné aplikácie
Flash bannery
Videá, prezentácie
Infografiky
Digitálne publikácie pre tablety
Vizuály pre prezentáciu firmy na sociálnych sieťach a v online prostredí


Firemná kreatíva a marketingové poradenstvo

Potrebujete navrhnúť originálne biznis darčeky alebo pomôcť s návrhom reklamnej kampane? V našej práci vždy vnímame dizajn v súvislosti s marketingom a predajom produktov alebo služieb. Vždy hľadáme užitočnosť aj v zdanlivo neužitočných prvkoch a ak máte potrebu prizvať do vášho tímu na chvíľu externých kreatívcov, radi osviežime vaše nápady naším pohľadom na vec.


Knihy a polygrafické služby

V portfóliu našich prác nájdete realizácie knižných titulov v štandardnom i netradičnom prevedení. Ak sa rozhodnete vydať knihu, spracujeme vám jej podobu po grafickej stránke, zabezpečíme jazykového korektora a odporučíme vám overenú tlačiareň. Samozrejmosťou je poradenstvo pri výbere materiálov a technológií tlače.


> Interiérové, priemyselné a dopravné značenie

Pri zariaďovaní firemných a výrobných prevádzok je potrebné interiér vybaviť rôznym značením a rovnako tiež označiť okolie firmy vhodnými navigačnými prvkami. Aj v tejto oblasti dokážeme pre vás pripraviť originálne a funkčné vizuály a dodať vám hotové tabule, svetelné vývesky, značky a iné nosiče pre navigáciu a značenie.


> Firemné fotografie

Neodmysliteľnou súčasťou kvalitných marketingových materiálov sú profesionálne fotografie. Spolupracujeme so špecialistami na produktové fotografie, reportážne fotografie, fotografie interiérov či fotografie jedál a tým dokážeme zabezpečiť kvalitné fotografie korešpondujúce so špecifickými požiadavkami firemných prezentácií.


> Ilustrácie

Ak sa rozhodnete vniesť do vášho firemného dizajnu hravé prvky alebo potrebujete ilustrovať rôzne návody, kalendáre a publikácie, prekonzultujte s nami štýl a možnosti, ktoré vám vieme ponúknuť. Radi pre vás vytvoríme netradičné a originálne návrhy a zabezpečíme printových materiálov, potlač textílií, keramiky či iných predmetov.


logo1 logo_2